Czy polscy autorzy tworzą dobre opowieści o miłości? Tak! Jak najbardziej należy udzielić odpowiedzi pozytywnej. Polscy twórcy już teraz mogą pochwalić się znakomitymi historiami, które na pewno wzbudzą pozytywne odczucia wśród czytelników. W szczególności, jeżeli chodzi o kobiety, które są na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o opowieści o miłości. “Gdyby miało nie być jutra” (https://www.taniaksiazka.pl/gdyby-mialo-nie-byc-jutra-agnieszka-lingas-loniewska-p-1549456.html) to historia miłosna, którą z wielką przyjemnością prezentuje Agnieszka Lingas-Łoniewska.

Specjalistka od miłości

Trudno wymienić wszystkie książki, jakie Agnieszka Lingas-Łoniewska już stworzyła. Ma na swoim koncie liczne sagi, jak również pojedyncze opowiadania. Autorka nie powiedziała ostatniego słowa, więc można być pewnym tego, że czytelnicy będą mogli przeczytać jeszcze wiele pięknych historii. Lingas-Łoniewska pisze nie tylko o miłości, ale w swoim dorobku ma również powieści o tematyce kryminalnej. Jest także laureatką konkursu na opowiadanie kryminalne z Dolnym Śląskiem w tle. Chętnie bierze udział, jeżeli chodzi o antologię.

Gdyby miało nie być jutra” to opowieść o miłości. Chociaż nie brakuje tam także wątków kryminalnych. Igor i Milena – wszyscy doskonale wiedzieli, że są dla siebie stworzeni. Nie tylko pięknie wyglądali, ale również darzyli się miłością, której wiele osób im zazdrościło. Tylko, że Milena w pewnym momencie uciekła. Igor został zraniony. Aby poradzić sobie z tym bólem, postanowił rzucić się w wir pracy. Jego poczynania nie zawsze szły w zgodzie z prawem, ale jemu to nie przeszkadzało.

Milena w ciągu 20 lat, odkąd opuściła rodzinny Wałbrzych, zyskała sławę jako wspaniała aktorka. Sukces przyniósł jej ogromne pieniądze. Tylko, że nie do końca była szczęśliwa. Premiera jej najnowszego filmu ma mieć miejsce w Wałbrzychu. W mieście, gdzie pozostawiła zranionego Igora. Czy po tylu latach ta dwójka może spotkać się i nie żywić do siebie urazu? Emocje, emocje i jeszcze raz emocje będą towarzyszyć czytelnikom podczas poznawania tej fascynującej książki.