Czy książki opowiadające o miłości cieszą się dużą popularnością? Oczywiście, że tak. Może i panowie nie do końca są w stanie odkryć urok, jaki też drzemie w tych książkach, ale można być pewnym tego, że panie kochają tego typu opowieści. Pewnie wiele z nich marzy o tym, aby taką właśnie historię przeżyć we własnym życiu. Może i nie każda ma do tego okazje, ale na szczęście może czytać książki, gdzie motywem przewodnim jest miłość. Jedną z takich książek jest TaniaKsiazka – Gdyby miało nie być jutra. Autorką jest niesamowita Agnieszka Lingas-Łoniewska.

Igor i Milena

Główni bohaterowie to Igor i Milena. Odkąd się poznali wiedzieli, że na pewno nie będzie to zwykła znajomość. Milena przeżyła wiele i straciła dużo. Tylko że Igor stał się taką jasną gwiazdką na niebie, która była w stanie wynagrodzić jej naprawdę dużo. Ich miłość stała się przykładem dla środowiska, w którym obydwoje się obracali.

Co się więc stało, że Milena postanowiła nagle uciec? Bez żadnego wyjaśnienia? Igor nie mógł zrozumieć, co się stało. Jego serce zostało rozdeptane na wiele kawałków. Tak, nawet mężczyźni czują, a on postanowił, że już nigdy więcej nie da się wykorzystać kobiecie. Już nigdy się nie zakocha. Nie stał się przykładnym obywatelem. Wręcz przeciwnie – postanowił żyć bez zahamowań, ale nie stracił przy tym głowy. To właśnie dzięki temu stał się tak wysoko postawionym biznesmenem.

W tym czasie Milena stała się sławną aktorką filmową. Miała przyjemność brać udział w wielu produkcjach, które sprawiły, że publiczność, jak również krytycy w pozytywny sposób się o niej wypowiadali. Zdolna aktorka nie mogła narzekać na brak ciekawych propozycji. Jej najnowszy film właśnie szykowany jest do premiery. Pierwszy pokaz ma odbyć się w Wałbrzychu. Rodzinne miasto Mileny, gdzie nie była od 20 lat. Od momentu, kiedy to uciekła, porzucając Igora.

Czy powrót do tego miejsca będzie dobry? Czy Igor będzie chciał spotkać się z Mileną? Czy i ona będzie chciała zobaczyć dawnego ukochanego?